NASZE BIURO

Jesteśmy biurem projektowym, specjalizujemy się w projektowaniu domów jednorodzinnych oraz w projektach wnętrz mieszkalnych i biurowych. Realizujemy projekty małej usługi. Działamy na terenie województwa Śląskiego. Nasze biuro ma siedzibę w Gliwicach przy ulicy Chorzowskiej.

 

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Koncepcje realizujemy w oparciu o dokładną analizę działki/ budynku oraz wymagań inwestora. Nie boimy się śmiałych wyzwań.

Projekt zaczynamy od wizji terenowej, następnie przedstawiamy koncepcję w paru wersjach oraz poprzez szereg spotkań z inwestorem realizujemy projekt szyty na miarę, który będzie spełniał wszystkie założenia i finalnie stanie się wymarzonym domem.

 

Jesteśmy w stanie przeprowadzić inwestora przez cały proces związany z uzyskaniem pozwolenia na budowę lub zgłoszeniem. Wykonujemy projekty budowlane w pełnym zakresie, przedstawiamy modele trójwymiarowe obiektu oraz wizualizacje. Na etapie wykonawczym współpracujemy ze specjalistami z zakresu konstrukcji, instalacji sanitarnych oraz elektrycznych. Dla zainteresowanych inwestorów możemy prowadzić nadzór na budowie.

demo-attachment-100-sign
marvin-meyer-SYTO3xs06fU-unsplash